Friday, August 16, 2013

#InstaDay | Ferragosto 2013 {Collesano}

Hi Lovelies! 

Včerejšek jsem strávila celý den na venkově v Collesanu. Jelikož jsem tak trochu-dost smutnila, maximálně jsem využila toho klidu. Je to docela vysoko, takže bylo počasí tak akorát na světřík ( i když jsem byla jediná, které byla zima), ale musím říct, že bylo moc fajn. Taková ta "rodinná pohoda" . Přestože do rodiny nepatřím, znají mě jen o pár měsíců mín, než moje vlastní máma, takže to vlastně je taková moje rodina :) Nejvíce mě překvapila bouřka s kroupy, přestože svítilo slunko!
 Vypadalo to magicky.

I spent almost the whole yesterday at the countryside in Collesano. Because of my sadness i really appreciate all the calm atmosphere that was there. Is located a bit high, so the weather was good just  for a light cardigan ( even i was the only one feeling cold ), but it was so nice to be there. Great times with the "family", that is not really my family, but they know me just few months more, than my mother. I was really surprised by the thunderstorm aldo the sun was shining, and than waiting for the rainbow, that at keast  i didn't see ...

Mimochodem,  černý top na poslední fotce je z Intimissimi (699,-), mám ho už asi 2 měsíce a neskutečně jsem si ho oblíbila. Je bez rukávů a jak na horní, tak na dolním lemu je krajka, nebo jak to popsat.
(někdy se ho pokusím vyfotit celý). Cardigan je z Benettonu a high-waisted shorts jsou Levi's, koupené přes Win-Win.  Mrzelo mě ale, že tam nemám nějakou kaamrádku, se kterou bych nafotila OOTD, jelikož by tam byly fantastické fotky, ale to snad všude tady. Třeba někdy :)

By the way, the black tube top on the last photo is from Intimissimi, i have it for two months now, and it's one of my favourite pieces for summer. It has lace on the top and bottom line part ( i hope to take a better photo of it sometimes ). The maroon cardigan is from Benetton and the high-waisted shorts are from Levi's bought on the Win-Win online shop. It was a pitty that i didn't have a friend with me, because the OOTD photos there would look really great. Maybe sometimes :)

Lots of love, yours V.


7 comments:

 1. Krásné fotky a co ten záchod ? :D

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. Nevim, nasla jsem ho tam jen tak stat :D

  ReplyDelete
 3. Krááásná holčička :)) Opravdu moc fotogenická! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Je úplně úžasná! Hrozně moc se podobá na Ninu Adgal.

   Delete
 4. moc hezké fotky:) děti jsou roztomilé!:)

  ReplyDelete

Thank you for all the lovely comments {also for the negative ones, that should teach me something new} <3 Love ya!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...