Monday, April 28, 2014

#shopping - New In | The best season of the year is finally here!


Hi Lovelies!

Nemohu se dočkat, až konečně budu mít za sebou tento neskutečně movimentovaný a komplikovaný školní rok. Konečně už mám za sebou 3. ( tudíž předposlední) rozdílovou zkoušku a to z Ruštiny, které jsem se bála nejvíce. Naštěstí mě to docela chytlo ( jako většina ostatních jazyků doposud ( krom Němčiny)). Azbuku už docela ovládám, ted ještě dopilovat časování atp. a budu spokojená. Ve středu mě čeká ještě Právo a budu mít hotovo (yaay!). Uff. Ještě štěstí, že čtvrtek/pátek máme volno a budu mít (snad) dostatek spánku a času na to, načerpat novou energii k dohánění známek do konce května.
Dnes mě napadlo se podělit o pár kousků, které jsem postupně nakoupila za poslední cca. 2 měsíce. Bohužel, jak je známo, u mě moc barev neuvidíte, zato na druhou stranu, jsem ráda, že to alespon dokáži kombinovat téměř s čímkoliv. ( hrozně ráda nakupuji v pánském oddělení H&M! Občas mi příjde, že mají mnohem zajimavější kousky ...) Snad se co nejdříve objeví i v nějakém OOTD/N :)
Mimochodem, nepříjde Vám nový design the Blonde Salad naprosto kouzelný? Chiara byla, je a bude snad navždy mou oblibenkyní <3Zleva (from left) : 
Oversized tee - H&M
 Grey heart shaped skull muscle tee - H&M (men)
White tank with Anchores - H&M
 Black muscle tee - H&M (men)

Zleva (from left):
Skater skirt - H&M
Grey midi skirt - Lindex
Grey sweat-shorts - Reserved
Grey ripped shorts - H&M 

 And last, but not least - ( my, well ... yet dirty ) Vans authentic .

Lots of Love, yours V.

2 comments:

  1. Jako u mě, žádné barvy. Ale přesně, pak to jde aspon dobře kombinovat. V některých obchodech mám taky radši pánské oddělení :D

    ReplyDelete

Thank you for all the lovely comments {also for the negative ones, that should teach me something new} <3 Love ya!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...